ІV Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

5 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

Перший заступник Міністра освіти і науки І.Совсун привітала переможців та підкреслила важливість використання інформаційних технологій в освіті. «Наші навчальні заклади розуміють важливість бути представленими в Інтернет, адже сьогодні це дає можливість налагоджувати та підтримувати зв'язок з міжнародною спільною, іншими навчальними закладами», - зазначила перший заступник Міністра.

Голова Правління Інтернет асоціації України О.Федієнко повідомив, що конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України вже вшосте та з кожним роком стає популярнішим серед навчальних закладів. 

Журі конкурсу визначало кращі веб-сайти навчальних закладів, враховуючи їх змістовне наповнення; зручність використання; забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти; динаміку користування веб-ресурсом, а також дизайн та технічні показники.

Наш заклад відзначено дипломом за І місце за вебометричним рейтингом.

Відвідайте сайт нашого дошкільного закладу та переконайтесь - щодня ми розвиваємось та ростемо.

 

Write a comment

Comments: 0