Пілотний проект "Мама-86"

Наш дошкільний заклад став учасником пілотного проекту "Мама-86"

Метою діяльності ВЕГО «МАМА-86» є екологізація політики та практики в Україні для переходу до сталого розвитку - тобто такого, яке не шкодить сьогоднішнім поколінням і залишає дітям у спадок світ, в якому можна безпечно існувати.

У центральному та регіональних офісах ВЕГО «МАМА-86» з 1996 року функціонує гаряча лінія «Екотелефон», по якій люди можуть отримати інформацію з безпеки води, їжі, житла, шкідливих впливів забрудненого навколишнього середовища, своїх екологічних прав тощо. В кінці 2009 року інформаційна база «Екотелефон» стала доступною в мережі Інтернет.

З 2005 року організація видає соціально-екологічний журнал «ЕкоМама». Його основна тематика - екологічна політика і законодавство, альтернативні технології, навколишнє середовище і здоров'я, хімічна безпека, питна вода та санітарія, екологічний стиль життя тощо.

СІЧЕНЬ 2017

26.01.2017

У рамках проекту "Мама-86" наш дошкільний заклад запрошено до участі у міжрегіональному проекті з хімічної безпеки для методистів та співробітників дитячих садочків. який відбудеться у м.Вінниця 26-27 січня 2017 року.

Тренінг проводитиметься у рамках проекту "Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine" за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC)/

Мета заходу - зменшення рівня токсикантів життєвого середовища в українських дитячих садочках.

25.01.2017

У рамках проекту проведено заняття з дітьми старшого дошкільного віку "Токсини". Упродовж заняття закріпили поняття "мікроби", правила гігієни.

Також діти познайомилися зі знаками "екологічно чистий продукт", "токсини", створили колаж "Мікроби".

Фотозвіт заняття можна переглянути за посиланням на сайті ДНЗ № 446.

 

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Наталья Василевна (Thursday, 02 February 2017 19:19)

    Посмотрела фото - дети супер!. Хорошо что есть такие педагоги.

  • #2

    Марина (Tuesday, 21 February 2017 22:57)

    Давно не заходила, а у вас и пилотный проект. Перешла по ссылкам - какая подача детям материала!!!!